Goal Türkiye (@GoalTurkiye )

Goal Türkiye

Bio Sadece futbol, tek adres, ortak tutku.
Konum Türkiye
Tweetler 211,9K
Takipçiler 195,1K
Takip ettikleri 12
Hesap açılış 12-12-2009 22:23:24
ID 96430842

iPhone : Beşiktaşlı Dorukhan Toköz, 23 yaşında 🎂

  • Start Video

Twitter Web Client : Takım kaptanlığı alınan Asamoah Gyan, Afrika Kupası öncesi Gana Milli Takımını bıraktığını açıkladı.

Gana Milli Takımının kaptanlığına Andre Ayewin getirileceği konuşuluyor.

Twitter Web Client : Hamza Hamzaoğlu: Biz kendimizi sorgularken bazılarının da aynı şeyi yapması gerekiyor.Bu ligde şampiyonluk da var düşmek de var. Futbolun içinde bunlar var, Erzurumspor düşse de tekrar güçlenir ve en iyi yerlere gelir ama böyle olmamalıydı, verilen mücadele hakkını bulmalıydı.

Twitter Web Client : Hamza Hamzaoğlu: Ben kendimi sorguluyorum çünkü oyuncularımı hep "Ceza sahası içinde mücadele olursa kendinizi yere atmayın, penaltıysa zaten hakem verir" diyorduk. Acaba biz mi yanlış yapıyoruz "Dürüst oynayın" diyerek bunu sorguluyorum.

Twitter Web Client : Hamza Hamzaoğlu: Fırsatlarımız vardı, iyi oynadık ama gol bulamadık. Onun dışında her takıma çalınmayacak bir penaltı vardı. Hakemle ilgili konuşmak istemiyorum çünkü iyi bir maç yönetti.

Twitter Web Client : Hamza Hamzaoğlu: Üzüldük tabii ki. Bugünkü maçı ne olursa olsun kazanmamız gerekiyordu ki önümüzdeki haftaya da aynı coşkuyla gidelim. Umutlarımız çok azalmış olsa da matematiksel şansımız sürüyor. Önümüzdeki hafta da çıkıp en iyi mücadelemizi vereceğiz.

Twitter Web Client : Ersun Yanal: Fenerbahçe yüzünü yarına çevirdi. Bundan sonra da yarını daha iyi bir hale getirmek için hem yönetimimiz hem biz artık zirve yarışında mücadele edecek bir Fenerbahçe'yi yaratmak ve bu zorlu günleri atlatıp kulübün genetiğinde olan yeri yaşatmak için çalışacağız.

Twitter Web Client : Ersun Yanal: Bugün zorluk derecesi olan bir maçtı. Rakibimizin evindeki son maçı ve kazanmak için yüksek gayret göstereceği bir maçtı. Biz de serimizi devam ettirmek ve ligde kendimize üst sıralarda yer bulmak istiyorduk. Prestij açısından önemliydi.

TweetDeck : Lokman Gör: Bugünkü penaltı kabul edilir değil. Her şeyimizle lige renk katıyoruz, bizden ne istiyorsunuz? Amaç ne? İlk defa bu statta olay çıkıyor. Soldado kendini kalecimizin üzerine atıyor. Bu 1 değil, 2 değil. İnanılır gibi değil. Artık söylenecek bir şey yok.

TweetDeck : Lokman Gör: -20 derecede yanımızda olan taraftar bugün de iftar saatinde buradaydı. Onları boynu bükük gönderdiğimiz için üzgünüz ama yaşananları kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

TweetDeck : Lokman Gör: Oyuna istediğimiz gibi başladık, skoru tutarsak maçı kazanabileceğimizi biliyorduk ama bir hakem skandalı yaşadık. Bizi bu ligde istemediler. Futbol konuşmak istemiyorum. Taraftarımızdan, camiamızdan özür diliyoruz.

TweetDeck : Victor Moses: Ben buraya gelirken 18 aylık bir sözleşmeye imza attım. Oynadığım futboldan keyif almak, maç oynayabilmek için buradayım. Hocam da bana bu konuda yardım ediyor ve şu an burada olduğum için mutluyum.

TweetDeck : Victor Moses: Bizim için çok büyük bir üç puan oldu çünkü maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar önemli bir karakter yansıttık sahaya. Takım olarak iyi iş çıkardık. Bu iyi gidişi son haftaya da yansıtmak istiyoruz.

TweetDeck : Mauricio Isla: Bizim için çok önemli bir maçtı. Başlarken kesinlikle kazanmak istiyorduk. Rakibimiz için de çok kıymetli bir maçtı. Bizim için ligde tırmanabilmek adına önemli bir fırsattı. Üzücü bir sezonda iyi bir galibiyet almış olduk.