Kasar Yaza (@Kasar_Yaza )

Kasar Yaza

Bio Beşiktaş taraftarının duygularına tercüman olmayı üzerine vazife edinmiş bir atkılı. Ekşi Sözlükteki Kasar Yazanın ta kendisi.
İletişim: kasaryaza9@gmail.com

Location Beşiktaş, İstanbul
Tweets 12,5K
Followers 44,7K
Following 462
Account created 29-08-2017 16:50:43
ID 902574242990055424

Twitter Web Client : Çok fazla yan top ve korner imkanı alıyoruz. Her birini ön direğe açıyoruz ve rakipten dönüyor. Bir değil iki değil bu. Şenol Güneş'in son zamanında da böyleydi. Arka direğe kim açabiliyorsa o açsın ortaları. Hocanın devreye girmesi lazım. Arkada 6 oyuncu var. Boşa geliyorlar.

Twitter Web Client : Caner-N'koudou ve Ljajic-Boyd değişiklikleri bana göre Avcı'nın görevinin başlamasından beri yaptığı en doğru değişikliklerdi. İki zayıf performans veren oyuncu çıktı. Hocanın dünle alakalı en büyük hatası Caner'i 24 dakika sağ açık oynatmaktı diyebiliriz.

Twitter Web Client : Pepe'den Ruiz'e düştük, Adriano'dan Rebocho'ya düştük, Quaresma'dan Diaby'e düştük kafasını sezon başından beri sıkıntılı gördüm. Beşiktaş kağıt üstünde üstün adamlarla dördüncü oldu. Beşiktaş'ın tarihte de yaptığı mütevazı kadroyla müthiş top oynamaktır. Kurtuluş budur.

Twitter Web Client : Rebocho savunmada hatasız bir sol bek performansı veriyor. Ama skorer ve pasör bir sol bek aslında. Çok nadir bindirme yapıyor henüz. Skor katkısı da gelince taraftarın vazgeçilmezi olur.

Twitter Web Client : 8 numara kıtlığı yaşadığımız bir dönemde Elneny'nin 6-8 arası oyunu bizi yarışa soktu. Kilit rol bu adamda. Devre arasında pasör bir 8 numara aldığımız takdirde Atiba'nın yerinde de oynayacak ve Atiba'yı dinlendirecektir Elneny. Umarım bonservisini alabiliriz.

Twitter Web Client : Fenerbahçe bir sezona kötü başlarsa yarışta yoktur. Galatasaray bir sezona kötü başlarsa orta sıralarda bitirir ligi. Beşiktaş'ın bu sürprizli, sağı solu belli olmayan haline vurgunuz. Bir hava yayılıyor Dolmabahçe'ye, düşme hattından zirveye çıkıyoruz.

Twitter Web Client : Oyuncuyu erken gömmek çok büyük hata. İlk maç performansları sebebiyle Rebocho'ya, Elneny'e, N'koudou'ya, Diaby'e çöp dendi bu sitede Beşiktaşlılar tarafından. Şimdi 11'e yazmayana şaşırılıyor. "Uyum süreci" denen şey şehir efsanesi değil. Sabır gerekiyor.

Twitter Web Client : Denizlispor maçında beklentimiz sadece galibiyet değil, net ve farklı bir galibiyetti. Kağıt üzerinde bu olmadı ama 9 kişi kalması gereken bir rakip, Beşiktaş'a verilmeyen 3 penaltı var. Sahada bir hakem olsaydı dünkü maç en az 5-0 biterdi.