Kasar Yaza (@Kasar_Yaza )

Kasar Yaza

Bio Beşiktaş taraftarının duygularına tercüman olmayı üzerine vazife edinmiş bir atkılı. Ekşi Sözlükteki Kasar Yazanın ta kendisi.
İletişim: kasaryaza9@gmail.com

Location Beşiktaş, İstanbul
Tweets 9,9K
Followers 39,8K
Following 443
Account created 29-08-2017 16:50:43
ID 902574242990055424

Android : Saiss'i analiz edecek kadar izlemedim. Ama Niasse gündemdeyse santrfor için olumlu olur. En azından orta saha transferinin gündeme gelmesi de önemli. Başımıza bir musibet gelmesi gerekiyormuş demek ki.

Android : Oyun kurmayı bilen 8 numara, alan savunmayı bilen 6 numara. Beşiktaş'ın başlıca eksiği bunlar. 15/16 Atiba-Oğuzhan uyumunu yakalayacak oyuncular olmadan olmayacak bu iş.

Android : 3 gol yenen, kepaze bir maçta bir oyuncu ne kadar olumlu görüntü verebilirse o kadar olumlu görüntü verdi Ruiz. Gecenin tek olumlu şeyi.

Android : Yönetimin eksikleri kapatmaması ne kadar hataysa, Avcı'nın bek tercihleri, orta saha tercihi ve Quaresma tercihi de o kadar hataydı. Transferlerin takıma alışması ve oyun planının değişmesini göz önüne alırsak iki sezon olduğu gibi bu sezon da ilk devrede yarıştan kopabiliriz.

Android : Ben artık takımın eksiklerini, yapılması gereken transferleri filan yazmıyorum. Sezon başından beri dilimizde tüy bitti. İki sezondur ligi ilk devrede kaybeden takımı sezona 4 transfer eksiğiyle Sivas'ta "oley" sesleriyle başlattınız. Yarattığınız takım bu, izleyin derin kadroyu.

Android : 40 pasla geriden çıkıyoruz ve bir aptalca pas veya top kaybıyla tüm atağı bitiriyoruz. Quaresma, Medel, Gökhan, Caner gibi top ezen adamlar sahada olduğu sürece kaleye yaklaşmamız mümkün değil.

Android : Kötü çarpıştılar. Kalecinin durumuna üzülüyor olmamız gerçeği değiştirmiyor. Pozisyon faul değil, sarı kart hiç değil. Adı üzerinde çarpışma. Taraftarın hakemi kırmızı kart göstermediği için baskı altına alması fırsattan istifade etmeye çalışmaktan başka bir şey değil.

Android : Dün hakemi iten, frikiği elle kesen Babel'e çıkmayan kart, topa uzanan Boyd'a çıkıyor. Alın liginizi kendiniz oynayın, kendiniz izleyin. TFF

Android : Herhangi bir futbolcu Caner'den nasıl daha kötü olabilir, Caner neden tercih sebebi olabilir? Gerçekten anlayamıyorum.

Android : Caner ve Ricardo aynı kanatta. Sağdan hücumlara ekstra bir önlem alınmadıysa bile bile lades olur. Vurduğumuz gol olsun.