Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan )

Recep Tayyip Erdoğan

Bio Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı - President of Turkey and AK Party Chairman
Location Ankara, Turkey
Tweets 6,4K
Followers 14,5M
Following 95
Account created 23-08-2009 01:13:44
ID 68034431

TweetDeck : Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan: Biliyorsunuz Marmaray’ı yaptık. Allah’tan ki denizin altından gidiyor. İnanın denizin üstünden çıksa ona da “istemezük” derlerdi.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Şehirlerimizde bir yandan tarihi, kültürü, medeniyeti koruyacak, diğer yandan yeni ihtiyaçlara uygun yatırımlara yöneleceğiz.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Biz, Suriye’de, Libya’da, Akdeniz’de macera peşinde değiliz. Hele hele emperyal heveslerimiz hiç yoktur. Gözümüz petrol ve para hırsıyla kör olmuş da değildir.

Bizim tek amacımız, kendimizin ve kardeşlerimizin hakkını, hukukunu, geleceğini korumaktır.

Twitter Media Studio : Kanal İstanbul tartışması, ülkemizde icraat yapanlarla tek misyonu yapılanları engellemek olanlar arasındaki farkı bir kez daha göstermiştir.

Şimdi Kanal İstanbul’un ne olduğunu bir kez daha anlatalım ki, sonra “duymadık, bilmiyorduk, haberimiz yoktu” demesinler.

  • Start Video

Twitter Media Studio : “Külliyeye giden CHP’li” veya “Putin İstanbul Havalimanına inemedi” yalanına sarıldıkları kadar, ülkenin menfaatlerine sahip çıkmayanları milletimize havale ediyoruz.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin Kurucu Cumhurbaşkanı, ömrünü Kıbrıs davasına adamış olan merhum #RaufDenktaş’ı vefatının 8. yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

Twitter Media Studio : Güler yüzü, pozitif enerjisi ve bilgisiyle tüm Türkiye’nin gönlüne giren Ümmü Gülsüm kardeşimiz ile görüntülü görüşme gerçekleştirdim. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  • Start Video

Twitter Media Studio : 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri finalinde Almanya’yı mağlup eden A Milli Kadın Voleybol takımımızı tebrik ediyorum.

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda başarılar #FileninSultanları!

TweetDeck : أسأل الله الرحمة للسلطان قابوس بن سعيد آل سعيد الذي بذل جهودًا كبيرة من أجل رفاهية وتنمية سلطنة عمان إلى جانب كونه شخصية مهمة في سياسة المنطقة.
وإذ أتقدم بخالص التعازي إلى الشعب العماني الصديق والشقيق وأدعو الله أن يلهمه الصبر والسلوان.

Twitter Media Studio : Bu ülkede yaşayan her birey gibi engellilere ve devlet korumasında yetişen gençlerimize de sahip çıkıyor, kendilerine en iyi geleceği hazırlamaya çalışıyoruz.

Twitter Media Studio : Engelli Vatandaşlarımızın ve Devlet Korumasından Yararlanmış Gençlerimizin Kamu Kurumlarına Yerleştirilmesi Töreni twitter.com/i/broadcasts/1…

TweetDeck : إن كافة الشعب العراقي بعربه وأكراده وتركمانه وسنييه وشيعه هو شقيق لنا بمعنى الكلمة.

لم يعد هناك مجال لأحد في منطقتنا الجغرافية لتحمل أعباء جديدة.

Twitter Media Studio : Turkey has never sought regional tension. Turkeys vision for cooperation is embodied by TANAP, which carries Azerbaijani natural gas to Europe, and TurkStream, which transports Russian natural gas to Europe and we are proud to inaugurate today.

Twitter Media Studio : TürkAkım projesi yeni dönemin sembol eserlerinden biri olacaktır. Hedefimiz, ülkemizi küresel enerji merkezlerinden biri haline getirmektir.