Jan Zahradil (@ZahradilJan )

Jan Zahradil

Bio MEP, rock fan, eurorealist, Czech, @ACREurope Spitzenkandidat.
Tweets 2,9K
Followers 8,1K
Following 74
Account created 17-09-2013 14:41:07
ID 1875717132

iPhone : .⁦Martin Selmayr⁩: exemplární causa obrovské moci nevoleného euroúředníka. Přišel do funkce v rozporu s předpisy, odchází až s nástupem ⁦Ursula von der Leyen⁩ (dva Němci na špici ⁦Komise by bylo moc). V Bruselu stále aféra, zato v ČR (téměř) ticho. euobserver.com/institutional/…

iPhone : Jindrich Sidlo Gavin Harris Simon Myslím, že Kalda si ovšem myslel něco jiného. A Zeman tušil, co si Kalda myslel, takže to dopadlo jak to dopadlo. Zpětně říkám: pro nás dobře. Jinak by tu hlavní silou na “pravici” byla už pár let TOP 09 předsedy Miroslava Kalouska.

iPhone : Fifty years ago, WOODSTOCK started at Max Yasgur’s farm. Yasgur himself was Republican(!). But when his fellow citizens protested against hippies’ festival nearby, he told them few of the most passionate and most beautiful words ever said in defense of freedom. Read below:

iPhone : Jindrich Sidlo) 's Twitter Profile">Jindrich Sidlo Simon Myslím, že tím nám Zeman paradoxně - a nechtěně - pomohl, Jindrich Sidlo) 's Twitter Profile">Jindrich Sidlo. Kdyby tenkrát vznikla tzv. “Kalouskova vláda” a řádné volby byly až v červnu 2014, dnes by to byla TOPka, kdo by měl 14% a my jejich 4%.

iPhone : Interesting geopolitical game. And this, combined with 54% of #UK citizens that would not oppose no-deal #Brexit (according ⁦The Telegraph⁩), makes it even more likely on October 31st. #EU should be aware of it. euobserver.com/brexit/145635

iPhone : Kardinál Kardinál Duka fakt pobavil, když se pustil do “satanistů” coby “celospolečensky” nepřijatelných. Kde prosím nějaké ty “satanisty” viděl - na metalovém koncertě😀? Jeho zcela totožný výpad proti ateistům ovšem považuji za “celospolečensky” nepřijatelný zase já. To přehnal.