Ali Keskin (@alikeskin_tr )

Ali Keskin

Bio Siber Güvenlik Uzmanı - Dijital Stratejist- Sosyal Aktivist - Köşe Yazarı - Evli - İletişim: keskinalitr@gmail.com
Location Türkiye
Tweets 9,1K
Followers 521,4K
Following 446,4K
Account created 23-12-2011 06:19:30
ID 444389361

iPhone : “Sen onlara dön. Andolsun, biz onlara, karşı koyamayacakları ordularla gelir ve onları oradan aşağılanmış ve küçük düşürülmüş olarak çıkarırız.”

(Neml Suresi/37)

Allah yâr ve yardımcınız olsun.
Dualarımızla yanınızdayız... twitter.com/tskgnkur/statu…

iPhone : Ecdâdımızın heybeti marûf-u cihândır. Fıtrat değişir sanma, bu kan yine o kandır. Ayağınıza taş değmesin Mehmedim... Rabbim devletimize zeval vermesin. #AllahBizimledir

iPhone : umutcan erkut Yok kral ben de araştırma yapıp sana aktarıyorum 😊 O zamanlar herkes Atatürk'e paşam diyormuş. Aslında çok bilinmez ama eski soyadı; "Öz" Yani Mustafa Kemal Öz, sonrasında soyadı değişikliği kanunu ile Atatürk veriliyor.

iPhone : umutcan erkut Tweet'de 1923 yılı olduğunu belirttim. Soyadı Kanunu'nun çıkmasından 5 ay sonra 24 Kasım 1934 tarihinde TBMM tarafından oy birliği ile kabul edilen 2587 sayılı kanunla Cumhurbaşkanı Sn. Mustafa Kemal'e "Atatürk" soyadı verildi.

iPhone : Hasip KAPLAN Ulan ne toprağından bahsediyorsun sen? Sizin toprağınız mı var? Sizin milletiniz yok, devletiniz yok anlayın artık. Kürt, Türk, Laz, Çerkes, Arap hepsiyle güçlü bir milletiz biz. Alt tarafı şırdan yedirip, döneceğiz uzatma!

iPhone : We assure our Turkish brothers & sisters that we will stand with them in their action against the US backed YPG Kurdish terrorists in Syria. Our prayers are with Turkey & may they bring strength to them. #Turkey #Trump #ErdoğandanÖğretmene60Bin

iPhone : Amed Dicle Ulan akc sizin devletiniz yok, bayrağınız yok, Kürt milletiyle alakanız yok. Siz Abd'nin, İsrail'in götünü yalayan köpeklersiniz. Biz Ay Yıldız'lı bayrağımızın altında Türk, Kürt, Laz, Çerkes, Arap bir milletiz. Senin sığınacak bir devletin bile yok! Senin yazdıklarını kim si..r?

iPhone : Oya Ersoy Yazdığına sen inanıyor musun? Neden insanları kandırmaya çalışıyorsun? Siz istediğiniz kadar ağlayın, biz sürüngenlerin başını ezeceğiz. Paçavralarıyla onları gömeceğiz. Geri sayım başladı, bekle ve gör...

iPhone : Sibel Yiğitalp Senin neden zoruna gidiyor? Ayrıca karşımızdaki devlet mi ki savaşa giriyoruz? Sınırlarımız kirlenmiş bi temizlik yapıp geri geleceğiz. Bu arada bana bok atmadan önce ben sana söyliyim. Güneydoğu'da askerlik yaptım. Hem de 12 ay... Yine olsa yine gideriz.