Dursun Ali Erzincanlı (@dalierzincanli )

Dursun Ali Erzincanlı

Bio Koordinatör: Mustafa Hakan Ş.
Tweets 12,2K
Followers 650,4K
Following 1
Account created 16-12-2011 23:44:15
ID 438741755

iPhone : Dursun Ali Erzincanlı Hadisin devamı da var:"..çünkü kalplerinde vehn olacak." Ashabdan biri "vehn nedir ya Rasulallah?" diye sorduğunda Peygamberimiz "dünya sevgisi ve ölüm korkusu" der. Yapmamız gerekn zulmü duyurmakla beraber çözüm yolları da aramaktr. Zulüm var, diyip sonra susmakla olmuyor..

iPhone : “Bir gün gelecek, sizin bir kaptaki yemek üzerine üşüştüğünüz gibi ümmetimin düşmanları da onların üzerine üşüşecekler, buyurdu. Ashabtan birisi sordu; Ya Rasulallah, o zaman ümmetin sayısı az mı olacak?
“Hayır ama onlar su üzerindeki saman çöpleri gibi dağınık olacaklar”
#Idlib

iPhone : 📍Berlin’deyiz.

  • Start Video

iPhone : Hollanda’nın en büyük camii olan Diyanet Vakfı Utrecht Ulu Camii’ndeydik. Başta, başkan Yücel Aydemir bey ve ekibi olmak üzere, İmam Hatîbi Süleyman Coşkun hocama ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  • Start Video

iPhone : Ölüm bile yoruldu savaştan.
Mazlum ve yetimlere ulaşmak için #YolunİyilikOlsun
Bu iyilik seferberliğine destek vermek için YARDIM yazıp 5601e SMS göndererek 10 TL bağışta bulunabilir ya da bagis.tdv.org adresinden online bağış yapabilirsiniz.

  • Start Video

iPhone : Öncelikle bu umre için, IGMG Hadsch-Umra’e teşekkür ediyorum.
Ömer DÖNGELOĞLU hocamla yine bir umre nasip oldu.
Aslında bu umre, biraz da HAKAN ŞATIROĞLU’nun hikayesiydi.

  • Start Video

iPhone : Yaman künler men bilen ketkey Yaxşi künler sen bilen bolsun Menla tartay tiken derdini Qizilgüller sen bilen bolsun
.
Kötü günler benimle gidecek
İyi günler seninle olsun
Ben de çekeyim diken derdini Kızıl güller seninle olsun
(Muhemmedcan Raşiddin)
.
DoğuTürkistanda ZulümVar

iPhone : Dursun Ali Erzincanlının (Dursun Ali Erzincanlı) sunumu ile Hakkı Mercan Hocamız (Hakkı Mercan) bu hafta Hudeybiye yi anlatıyor.
HASBİHAL her Perşembe yatsıdan sonra Semerkand TVde. “Sevgili Kasidesi” isimli eserin tamamını dinlemek için tıklayınız:youtu.be/gtbb0x0Txn4

  • Start Video