Diriliş Postası (@dirilispostasi )

Diriliş Postası

Bio Son dakika haberleri ve en son gelişmeler Diriliş Postasında. Gündem, Spor, Dünya ve Ekonomi haberleri için takipte kalın...
Location Türkiye
Tweets 127,5K
Followers 194,7K
Following 33
Account created 14-01-2015 15:59:10
ID 2978223147

TweetDeck : Ankara Valiliği, Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı F-16 savaş uçaklarının Ankara üzerinde test uçuşu yapacağını belirterek vatandaşların tedirgin olmaması hususunda uyarıda bulundu.

dirilispostasi.com/gundem/ankaral…

TweetDeck : İnceden CHPyi karıştıracak açıklama: Bu komployu kuranların birçoğunu biliyorum. 24 Haziran’dan beri susuyorum. Kurultay’da anlatacağım...

dirilispostasi.com/siyaset/kendis…

TweetDeck : Minik kız herkesi mest etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşurken, Reis dede selamun aleyküm diyerek araya giren ufaklık, etrafındakileri bakın nasıl kendine hayran bıraktı...

  • Start Video

TweetDeck : Suriye’de sürdürülen Barış Pınarı Harekatı kapsamında mayın arama/tarama faaliyeti gerçekleştiren Mehmetçik, Rasulayn’da ele geçirdiği çok sayıda patlayıcıyı imha etti.

dirilispostasi.com/gundem/mehmetc…

TweetDeck : Siyonist İsrail mahkemesi, hukuksuzca esir ettiği 1948 Filistin İslami Harekati’nin liderlerinden Şeyh Raid Salah’ı 4 ayrı suçtan mahkum etti.

dirilispostasi.com/dunya/siyonist…

TweetDeck : Siyonist İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şerianın El Halil kentinde okula giden Filistinli öğrencilere gaz bombaları ile saldırdı.
bit.ly/2XEwIKS

TweetDeck : Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han, Keşmir sorununda siyasal ve diplomatik sürecin başlatılmaması halinde bölgede savaş başlayabileceğini söyledi. Han “Savaş nükleer çatışmaya doğru tırmanırsa, sonuçları Güney Asya bölgesiyle sınırlı kalmaz. dedi.
bit.ly/2DaCr1k

TweetDeck : Başakşehirde bir evde sobadan çıkan yangında Suriye uyruklu bir kız bebek ile ablası hayatını kaybetti. Abla minik kardeşine sarılmış halde bulundu. bit.ly/2qFCjo4

TweetDeck : Galatasarayın eski Fransız yıldızı, takımı Al Hilalin Japon ekibi Urawayı 2-0 yenerek Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu maçta rakip fileleri sarsmayı başardı.
bit.ly/35vM7zS

TweetDeck : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için yarın Katara gidiyor. Erdoğan ve Katar Emiri el Sani, iki ülke arasında Yüksek Stratejik Komite toplantısının 5incisine başkanlık edecek.
bit.ly/2QSD6MW

TweetDeck : Dışişleri Bakan Yardımcısı Önal, Türkiyenin Barış Pınarı Harekatı ile ilgili Batı dünyasına yönelik mesajında Amacımız, terörist örgütün gündemini bozmak ve toplumun her kesiminden meşru katılımla siyasi sürecin yürütülmesinin yolunu açmaktır dedi.
bit.ly/33izl6a

TweetDeck : İstanbul Havalimanında büyük taşınmanın ardından nisan-ekim arasında yapılan 257 bin 752 seferde 41 milyon 474 bin 497 yolcu seyahat etti. İstanbul Havalimanında günde ortalama 1.204 sefer yapıldı.
bit.ly/34fZIuZ

Twitter Web App : Diyarbakırda tarihi Hevsel Bahçeleri görenleri kendine hayran bırakıyor!..

dirilispostasi.com/hayat/diyarbak…