electricyf (@electricyf )

electricyf

Bio Apple Uzmanı!
Tweets 2,5K
Followers 212
Following 389
Account created 28-06-2013 23:24:20
ID 1554226686

Android : Çok etkilendiğim ve son zamanlarda izlediğim en en en iyi işti yabancı yapımlar da dahil. Hadi Haluk abi güldür yüzümüzü. twitter.com/MovieGrafMG/st…

Android : Ülkenin son 18 yılda ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı dilden olabildiğince yıprandığını gözlemliyorum ve bu gözlemime göre Ekrem İmamoğlu'nu destekliyorum.

Ancak gönlüm Muharrem İnce'de. Çatır çatır laf sokan, gördüğü yanlışı kıvırmadan saplayan siyasetçiydi İnce yönü belliydi.

Android : Galatasaray SK Bu sene şampiyon olsunlar da sussunlarvallaha yıldım. Görmüş, geçirmiş, kültürlü biridir dedik maması elinden alınan bebek gibi ağlıyor.

Kendi ve takımı battıkça bize saldırıyor nasıl iş anlamadım.

Twitter Web App : Getir'in evime gelmesini harita üzerinden takip etmen sık sık yaptığım eğlenceli akşam aktivitelerimden biri oldu Allah razı olsun sizden coskun öcalan geceler daha eğlenceli geçiyor. Kuryelerin hepsini izleme imkanımız olsa keşke ben iş makinesi gibi izlerdim.

Android : sercan kösterit Açık İstihbarat Ekrem İmamoğlu Şu fotoğraf sonucu elle tutulur tavizi görürsen belediye yönetiminde haber et bana beraber karşı çıkalım. Ortada bir şey yok anlamsız çıkarım yapmayın.

Adam dağda ne işiniz var meclise gelin, kırmızı halıyla terörist karşılama, megri megri şarkı söyleme durumuna girmemiş sakin.

Android : Bahri Sürek Berkin Bozdoğan Bahri biri evleniyorsa ben onun sesini dinlemek değilim kardeşim. Yemişim düğününü gitsin edebinle alsın kızı salonda eğlensin.

Benim çağdaş medeniyet anlayışım evet bu. Örf, adet bahanesi altına sığınarak insanları sesle rahatsız edemezsin bu kadar basit.