Ömer Faruk Gergerlioğlu (@gergerliogluof )

Ömer Faruk Gergerlioğlu

Bio HDP Kocaeli Milletvekili /TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi / Doktor & Deputy of Kocaeli / Member of Human Rights Inquiry Committee / Medical Doctor
Location Kocaeli, Türkiye
Tweets 37,5K
Followers 168,9K
Following 1,4K
Account created 24-11-2010 22:50:28
ID 219459066

Twitter Web App : TBMM’de büyük bir cengaverlik hali görüyoruz adeta mehter marşıyla yürüyerek milletvekilleri fethe çıkıyorlar. Değerli arkadaşlar millet meclisleri demokratik siyasetle çözüm yerleridir ,savaş kararları ayrıntıya taalluk eden kararlardır, esas olan barıştır esas olan hayattır!

  • Start Video

Twitter Web App : Nusaybin’de dün 4 kişi öldü Kamışlı’da dün 2 yaşında bir bebek öldü onlarca yaralı var, sınırın her iki tarafında kan acı gözyaşı var. Savaştan sevinç doğmaz, savaş yıkımdır düşen bombaların görüntüsü belki yüreğimizi ferahlatır ama bölgedeki insanlar paramparça olup ölmektedir!

  • Start Video

Twitter Web App : Şu anda iktidarın meclisten de maalesef onay olarak yürüttüğü ve adına barış pınarı harekatı dediği bir hareket yürütülüyor! Arkadaşlar bakın buradan Ankara’dan İstanbul’dan bölgeye bakıp da savaş naraları atmak mehter marşları çalmak cengaverlik yapmak kolaydır insanlar ölüyor!

  • Start Video

Twitter Web App : Binlerce yıldır kardeşçe yaşayan insanlar sorunlarını böyle halletmemeliydi, Müslümanlık içerisinden bakarsanız ayrı ırktan ayrı dilden ayrı renkten olursanız olun bir hacca gittiğinizde Kabe’ye gittiğinizde tüm müslümanlar birbiriyle kucaklaşmaktadır!

  • Start Video

Twitter Web App : Türkiye’nin önemli bir gündemi var. Ortadoğu da kadim halkların yaşadığı bölgede şu anda kan akıyor! Binlerce yıldır beraber yaşamış Müslümanlar Hristiyanlar, Türkler, Kürtler, Araplar arasında kan akıyor. Kendi sorunlarımızı maalesef kendimiz halledemedik!

  • Start Video

Twitter Web App : Milletvekilimiz Ömer Faruk Gergerlioğlu ‘nun Harbiyeliler ve Harbiyeli annesi melek ç hakkında yaptığı konuşma:”Biz bir polis devletinde yaşıyoruz hangi yargı reformundan bahsediyorsunuz siz?”

  • Start Video

Android : Ömer Faruk Gergerlioğlu || Halil Küçüker'i cezaevine atmışlar! 30 yıl öğretmen ve okul idarecisi olarak görev yaptı 72 yaşında, %73 engelli raporu var. Geçen sene kalp krizi geçirdi,2tane stent takıldı.Bel fıtığı,Ptostat hastası, Sol gözde ciddi görme kaybı var..!
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Android : Duyurayım

'Sayın vekilim, 701 KHKlı Kocaeli'nde ikamet eden astsubayım. Biri daha 1 yaşında diğerleri 8 ve 10 yaşlarında 3çocuk var , hangi işe başvursam olumlu bir netice elde edemedim. Elde avuçta da birşey kalmadı. Ne tür iş olursa yaparım. Duyurabilirseniz.
0530 244 26 02'

Twitter Web App : Ne yazık ki 5 yılın altındaki örgüte yardım suçları Yargıtay a gönderilmeyeceği bu yargı reformuna eklenmiş durumda!
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : Tekirdağ Çorlu'da yaşayan ve iki farklı kanser türüne karşı mücadele eden KHK'lı doktor Zehra Doğramacıoğlu "2011 yılında ev aldık. Ev senetlerini Bank Asya'ya yatırmamız söylendi. Bankada hesap açtırdım ve para yatırdım. örgüte yardımdan yargılandım"
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : KHK SOYKIRIM, NAZİ UYGULAMASI DEĞİL DİYEN VAR MI..!? Ankara'da bir tapu dairesinde 2018'de yaşandı KHK'lının daire alıcısı olması bile kabul edilmedi..!
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : "Cavit Yılmaz noterde y.dışından ifade değiştirdiğini gönderdi ama Hakim delili dosyaya koymadı, bana ve Mustafa Koçak'a haksız ceza verdi.Koçak 79 ben29 gündür c.evinde açlık grevindeyim, insanlık zulmün karşısında olmalı..!"Mithat Öztürk
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : 'Size gönderdiğim fotoğrafı Silivri 2 Nolu da bulunan Tunç Ali BAYAR'a arkadaşı gönderiyor. Hapishane idaresi de bugün bu fotoğrafı bize verdi 'zafer işareti yasaklandı, fotoğraf içeri giremez' dedi. Nazım Hikmet geliyor aklıma..! T.C. Adalet Bakanlığı
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : Sanliurfa Hilvan Cezaevinde koguslari birlestiryorlar 10 kisilik koguslara 20-30 kisi yerlestirmeye calistiriyorlar insanlar bu sartlar altinda,sicakta nefes almakta dahi gucluk cekiyorlar ayrica sicak su gereksinimleri karsilanamiyor'
pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX

Twitter Web App : Maraş Türkoğlu CİK'de oğlu Murat Avcı'yı ziyaret etmek isteyen baba Abdürrahim Avcı önceki görüş yasağı kesinleşmemesine rağmen görüştürülmedi Görüşte bir başka tutuklunun elini sıktığı için ceza verilmiş! T.C. Adalet Bakanlığı

pscp.tv/w/1OdKrLmzZjYJX