Ibrahim Kalin (@ikalin1 )

Ibrahim Kalin

Bio Rumeysa, Dilruba ve Yarenin babası.
Location Ankara, Türkiye
Tweets 3,6K
Followers 1,4M
Following 750
Account created 09-06-2010 12:10:37
ID 153772652

iPhone : Orientalism is indeed alive under different guises, establishing new hierarchies of culture to justify occupation, exploitation and disposession by the powerful in the 21st century.
It is sustained by the postmodern Orientalists as well as the self-orientalizing non-westerners. twitter.com/nybooks/status…

iPhone : Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan:
"Seçimler yapılır, sonuçta hepsi gelir geçer sonunda sadece Türkiye geriye kalır. Hepimiz Türkiye gemisindeyiz."

iPhone : İstiklal mücadelemizin ilk adımının atıldığı günden bugüne bir asır geçti. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti bugün de aynı azim ve kararlılıkla yoluna devam ediyor. Ecdadı hayırla yâd ediyorum.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun. #19Mayıs1919

iPhone : 18 Mayıs 1944’te sürgüne gönderilen 400 binden fazla #Kırım Tatarının ve hayatını kaybeden on binlerce kardeşimizin acısını unutmadık, unutmayacağız.

Kırım’ın ilhakını tanımayan Türkiye, her daim Kırım Tatarlarının yanında olmaya devam edecektir.

iPhone : Filistin halkının özgürlük, adalet ve onur mücadelesi devam ediyor. İsrail’in işgali, sürgünleri, tutuklamaları ve katliamları; batılı devletlerin desteği ve utanç verici sessizliği onları yıldırmadı, yıldırmayacak.
Türkiye haklı davasında Filistin halkının yanındadır.
#Nakba71

iPhone : The New Haven mosque attack is the latest manifestation of the growing Islamophobia and anti-Muslim hatred. The discriminatory and racist climate that feeds it is a major threat to global peace and likely to lead to new attacks. Serious action is needed now. twitter.com/NBCNews/status…

iPhone : New Haven camiine yapılan saldırı, derinleşen İslam karşıtlığının ve Müslüman düşmanlığının yeni bir tezahürüdür. Bu saldırıları besleyen ayrımcı ve ırkçı iklim, dünya barışı için en büyük tehdittir. Buna dur denilmezse yeni felaketlerin yaşanması kaçınılmazdır. twitter.com/anadoluajansi/…

iPhone : In addition to killing hundreds of thousands of people, displacing millions and destroying a beautiful country, the Syrian murderer has also tortured tens of thousands of people.

Inside Syria’s Secret Torture Prisons: How Bashar al-Assad Crushed Dissent nyti.ms/2HbjI8K

iPhone : İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçiminin yenilenme gerekçesi:

  • Start Video

iPhone : Rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı Ramazan hepimize huzur ve bereket getirsin.

Kalplerimize inşirah, gönüllerimize ferahlık, ruhlarımıza şifa olsun.

Rabbim feyizinden istifade etmeyi nasip ve müyesser eylesin.

#HayırlıRamazanlar