Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk )

Kemal Kılıçdaroğlu

Bio Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı
Location Ankara,Türkiye
Tweets 3,7K
Followers 6,9M
Following 1
Account created 10-06-2010 13:42:34
ID 154140901

Twitter Media Studio : DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Osman Yıldız ile video konferans yöntemiyle “Koronavirüs (COVID-19) Salgını ile Mücadele ve İşçi Hakları” konulu bir toplantı gerçekleştirdik.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Bu süreçte hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasına izin vermeyeceğiz!

  • Start Video

iPhone : Irak'ın kuzeyi Haftanin bölgesinde şehit olan kahraman askerlerimiz Piyade Uzman Çavuş İsmail Karataş ve Piyade Uzman Onbaşı Onur Karakaya’ya Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

Twitter Media Studio : Koronavirüs (COVID-19) Gündemli Basın Açıklaması

#BirlikteBaşaracağız
#YarınlarBizim
#EvdeKalTürkiye

  • Start Video

iPhone : Milli Kurtuluş Savaşımızın ön sözünün yazıldığı Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yılını kutluyor; başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Bu salgını aşacağız, milletimizin yanındayız!

  • Start Video

Twitter Web App : Sağlık sisteminde uygulanan yanlış politikalara, oluşan aksaklıklara ve yaşanan şiddet olaylarına rağmen; gece gündüz büyük özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarının #14MartTıpBayramı’nı kutluyorum.

Twitter Web App : Kadınların, örgütlü bir hak mücadelesi verdikleri düzende önünde hiç kimsenin duramayacağına inancım sonsuzdur. Fırsat eşitliğinin sağlandığı, kadınların hayatın her alanında güçlü ve etkin olduğu bir Türkiyeyi birlikte inşa edeceğiz. #8MartDünyaKadınlarGünü kutlu olsun.

Twitter Web App : Saray; bağımsız gazetecileri tutuklamaya, medyayı sansürlemeye ve muhalif görüşleri sindirmeye devam ediyor. Hiç kimse unutmasın, hukukun üstünlüğünün güvencesinde özgürce gazeteciliğin yapılacağı bir Türkiye’yi, Saraya rağmen yeniden inşa edeceğiz!

Twitter Media Studio : Erdoğan, bu soruları Putin’e sormanı bekliyorum…

  • Start Video

iPhone : İdlib’den maalesef acı haberler gelmeye ve yüreğimizi yakmaya devam ediyor… Şehit olan kahraman askerimiz Piyade Uzman Çavuş Kadir Tuncer’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır, yaralı kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

Twitter Media Studio : Erdoğan’ın yapmış olduğu konuşma beni derinden yaraladı... Daha şehitlerimiz toprağa verilmeden, yaralar sarılmadan bu nasıl bir konuşmadır, bu nasıl bir kahkahadır! Millet ittifakının iktidarında şehitler tepesi boş kalacak, hiçbir askerimizin tırnağına zarar gelmeyecek!

  • Start Video

Twitter Web App : Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor... pscp.tv/w/cSo78zFNV0V3…

Twitter Web App : Hatay Valimizden gelen acı haberle yüreğimiz dağlandı. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi korusun.