Metin KÜLÜNK (@mkulunk )

Metin KÜLÜNK

Location İstanbul, Türkiye
Tweets 26,6K
Followers 333,5K
Following 1,5K
Account created 02-04-2013 07:14:57
ID 1321952677

iPhone : Hakimler, Savcılar, Emniyet güçleri, Kamu görevlileri, Üniversiteler... bu kitabı mutlaka okumalıdır, ve biliniz ki tehlike bitmedi. Çünkü gelecek yüzyılda bizi FETÖ üzerinden uyutmak istiyorlar, fakat unuttukları birşey var; KUZEYİN ASLANI uyandı !!

iPhone : ABD askeri işgale geldiğinde vatan savunmasında olması gereken Irak askerinin bu örgüte biat ederek nasıl da ABD’ye ülkelerini teslim ettiğini. ABD’nin elini kolunu sallayarak nasıl Irak halkını katlettiğini anlarsak!
FETÖ’yü anlamış oluruz.
ABD İsrailoğulları adına işgal etti.

iPhone : KESNİZANİ, Bağdat’ta Saddam’ın ailesine,en yakınlarına KAMU KURUMLARINA nasıl sokulduğu yerleştiği ve hayatın her alanında nasıl etkin olduğunu ve bunun sonucunda da
İSRAİLOĞULLARININ BABİLİ İŞGALİNİN önünü nasıl açtığını... Irak’ta devletin nasıl çökertidliğini...

iPhone : Ülkemizin, aslında 1960’lı yıllardan ititbaren 15 Temmuz’a adım adım nasıl getirildiğini anlamak için “Irak’ın FETÖSÜ KESNİZANİ” örgütünün cemaatten nasıl da ABD işgalinin önünü açan ve ÜLKESİNE İHANET eder hale geldiğinin anlaşılması gerek.

iPhone : Fetö terör örgütüde İsrailoğullarının ABD üzerinden Anadolu topraklarımızı işgalinin önünü açacaktı.
Çünkü “yumuşak güç” olarak şekillendirilen bu örgüt tıpkı Kesnizani’nin Irak’ta yaptığı gibi ORDUMUZU hareketsiz hale getirecekti.
Hedef İŞGAL EDİLMİŞ TÜRKİYE idi

iPhone : Şimdi;15Temmuz’u okurken “Ya Başarılı olsalardı, bu zararsızlar nerelerde olacaktı?”sorusunu sormadan bu kararlar verilmemelidir.
Yargıda ki bazı kararlar ve Kamu’daki bu tip haberler çok ciddi anlamda sokağı tedirgin etmekte ve “Neler oluyor?” Sorusunu soruyor MİLLETİMİZ

iPhone : NATO’nun ülkemizi kontrol altında tutmak için Dindarlık üzerinden hareketsiz kalması mümkün değildi.
Dün nasıl sağcılık solculuk Atatürkçülük üzerinden süreç yönetti iseler.
Dindarlığıda Milli Bağımsızlık kimliğinden kopararak Kapitalizme Batı Uygarlığına biat etmişler ürettiler

iPhone : FETÖ terör örgütü NATO KONSEPTİNİN 2.Dünya savaşı sonrası ülkeleri kontrol altında tutmak için inşa ettiği GLADIO’nun dindar kimlik içindeki koludur.
27 Mayıs 12 Mart 12 Eylül 28 Şubat ta Atatürk’çülük üzerinden ülkemiz darbeler teslim alındı +++

iPhone : Hadi bakalım yeni bir kavram ile karşı karşıyayız ve de EVLERE ŞENLİK İŞGALCİ UNSURLARIN ZARARLI ve ZARARSIZLARI VARMIŞ
Peki KESNİZANİ örgütü IRAK’ta ABD(İsrailoğullarının) işgalinin önünü açtığı gibi++

Zararsız’ FETÖ’cüler TSK’ya geri mi dönüyor? veryansintv.com/zararsiz-fetoc…