iPhone : Erdoğan, Selahattin Demirtaş’ın tahliye olduğu dosyadan tekrar tutuklama emrini kendisinin verdiğini itiraf etti.

Erdoğan; bu ülkede hukuk, adalet, yargıç yok diyor.
Hatta kanun bile yok diyor.

Bu iktidar yargı reformu yapacakmış.
Hadi oradan!

iPhone : Hadi, Zihin dünyanızdaki acziyetinizi anlayabiliyoruz, çıkış noktanız #Kudüs #Arakan #Keşmir #Halep’te... yaşanan sorunlara hassasiyet göstermenize engel; Bari siyaset sınırlarınız içerisinde kalan sorunlara hassasiyet gösterip, ÇOCUK TACİRİ HDPKK’ya karşı Milletin yanında durun!

Android : We exist yes. Kuna siku my girlfriend aliniambia anacrave kuku ya KFC 2am ikabidi nitoke thika road hadi KFC drive through (since it's the only 24hour KFC I know) by 4am i had taken to her a streetwise 3 na Krushers. Being a boyfriend is a tough life😭😭😭😭 twitter.com/warimikarogo/s…

Android : Büyük bir süprizle karşınızdayım efendim 📢📢📢

Sponsorunuz 6 kişiye saat ve takı kombini hediye ediyor 📢📢📢

Şimdi yapmanız gereken bu tweti rt yapmak ve beğenmek. SAAT 22.00 KADAR vaktiniz var, rt yapanlar arasından çekiliş yapacağım hadi bakalım 📢📢📢

iPhone : Bedava süt
Bedava ekmek
Bedava servis
Hayaldi gerçek olmadı belki ama!!;
Bugün
Atatürk Havalimanına metro seferi iptal edildi
Hadi gözünüz aydın!!

Android : Kanye albüm çıkarıyomuş. İsmi jesus is king. 5 güne çıkıyo. Hadi bakalım

Android : Sedat Hadi sahadaki hakemler hata yapabilir diyelim de peki var hakemleri ne yapıyor acaba çok merak ediyorum!!!

Android : Irkçı kurnazlığına bak: halkın büyük kesimine düşmanlık yapan tarikatlara kamu kaynaklarını aktarmayla ülkede önemli bir çoğunluğun konuştuğu dilin eğitimi için hizmet verilmesini bir tutuyor.

Sorsan Canan Kaftancıoğlu'na da "orospu" der :) Yallah yavrum, hadi. twitter.com/kildenkaleler/…

iPhone : Aq yerinde Malatya üstüne üstüne gelirken sen Emre’yi oyuna alma, üzerine bir de 84te forvetini çıkarıp Jimmy’i al, sonra burda Belhanda lolosu yap. Abi hadi ya hadi !!!