Media Studio : Osmaniyede 9 yıl önce müşteri olarak geldiği lokantada garsonluk yapmaya başlayan down sendromlu Mesut Doğan, kazandığı parayla annesine bakıyor.

trthaber.com/haber/yasam/do…

  • Start Video

Twitter Web Client : Müşteri olarak geldiği lokantada garsonluk yapmaya başlayan down sendromlu Mesut Doğan kardeşimiz ile ona kol kanat geren Erkan Dingil kardeşimizin 9 yıllık birlikteliği harika.

#Osmaniye'ye ilk geldiğimizde "Erkan'ın Yeri"nde olacağız ve bu güzel insanlarla mutlaka tanışacağız. twitter.com/trthaber/statu…

Mobile Web (M2) : Oyuncu Hazal Subaşı bu gece 23:45te Mesut Yar ile Laf Çoka konuk oluyor

Android : Osmaniyede 9 yıl önce müşteri olarak geldiği lokantada garsonluk yapmaya başlayan down sendromlu Mesut Doğan kazandığı parayla annesine bakıyor.

  • Start Video

Android : #Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, Malatya Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Ümit Emre, Malatya Sebzeciler Odası Başkanı Yasin Yıldız ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür ediyorum.

Android : Kürtler kuzey ırak ve rojavayı birleştirip güçlü bir bölge olabilirlerdi ama kişisel çıkarları için birbirlerine düşmanlık beslemekten başka birşey yapmadılar. Mesut barzani rojavaya kin besleyerek bu birleşmeye engel oldu ve her iki bölge büyük kayıplar yaşadı. Kürtler hep mall

iPhone : SMART ROBIN-TEKITEKURIN (Victory Gallop)
2017 Doru Erkek
İlgilenen veya teklif vermek isteyenler hara müdürümüz Veteriner Mesut Gülsoy’u arayarak daha fazla bilgi ve video görüntüleri isteyebilir..
Tlf 0532 783 75 86