iPhone : Biraz önce Milli Eğitim Bakanımız sayın Ziya Selçuk hocam beni bilgilendirdi. Matematik seçmeli ders değil. Sosyal bilimci de olsa en temel alan matematik almak zorundaymış. Önümüzdeki aylarda ülke çapında matematik kampanyası da başlıyormuş. Hepinizi bilgilendirmek istedim

iPhone : Samsunda İlkadım ve Atakum Belediyelerimizi ziyaret ettik, gençlerle buluştuk. Süreç; milletçe ülkemizin demokrasisine verilen zararı tamir etme sürecidir ve bunu hep birlikte başaracağız. Bu ülke, Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Akşenerin gösterdiği erdemli tavrı asla unutmayacak.

iPhone : Eğitimde yine reform yapacaklarmış. Pozitif bilimlerden bazıları seçmeli ders olacak. Sayın Ziya Selçuk kendisi de özel okul sahibi bir eğitim bakanımız. Kendi okulunda pozitif bilimleri seçmeli yaptığını ilan etsin bakalım eğer öğrenci bulabilirse devlet okulunda da kaldırsın.

Android : Sayın Genel Başkanım Meral Akşener hanımefendiye dil uzatan hadsiz cevabını misli ile aldı

  • Start Video

Android : “Jaime the limp dick lannister broke my heart to go back to fucking his sister, he insist (no pun intended). Fuckboi these days be sayin I love u and go whoring the day after. Fuck you Jaime. Can slay a king but not a pussy. Incest fuck”

iPhone : Sayın @RT_Erdogan
Sayın Devlet Bahçeli

#EYT nin gerçek mağdurları kan ağlıyor. Bizler bu ülkeye hizmet etmiş bayrak ve vatan sevdalısı insanlarız.

#EYT bir siyasi oluşum değil, partizan değil, siyasi bir duruş değildir. Tek isteğimiz mağduriyetimizin çözümüdür. ⬇️

iPhone : Habertürk TVden İstanbul için yarışan iki adaya, Sayın Binali Yıldırım (Binali Yıldırım) ve Sayın Ekrem İmamoğluna (Ekrem İmamoğlu) çağrı! Gelin tarafsız, objektif ve adil bir platformda, #TürkiyeninNabzında karşılıklı olarak birlikte özgürce tartışalım.

  • Start Video

Android : Ahmet Hakan: Ama siz böyle bir tavır koyabilirdiniz. İstanbulda tüm oylar sayın kardeşim diyebilirdiniz.

Ekrem İmamoğlu: Ben koydum tavır.

Ahmet Hakan: Ben hatırlamıyorum.

Hatırlamaması doğal Ahmet Hakanın, çünkü Ekrem İmamoğlu uyduruyor :)
#tarafsızbölge

  • Start Video

iPhone : İstanbul Çekmeköyde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım ile Tokatlı hemşehrilerimizin katıldığı programa iştirak ettik.
Hemşehrilerimizin tam destek sözü ile bizler de gurur duyduk.
Kendilerine teşekkür ediyorum...
#Istanbul #Tokat
#DahaGüzelOlacak

Twitter Web App : Sen ne güzel bir kadınsın. Görev yaptığın dönemde mesai arkadaşların insanlığına, hukukçu duruşuna hayrandı. Üç yıldır kaldığın hücreye komşu olanların anlattıkları ise senin cennetten gelen bir melek olduğun.

Sayın Hakimim özgürlüğün yakın olsun. #YeşimSayıldı

Android : Habertürk TVden İstanbul için yarışan iki adaya, Sayın Binali Yıldırım (Binali Yıldırım) ve Sayın Ekrem İmamoğluna (Ekrem İmamoğlu) çağrı! Gelin tarafsız, objektif ve adil bir platformda, #TürkiyeninNabzında karşılıklı olarak birlikte özgürce tartışalım.

  • Start Video

Twitter Web Client : Habertürk TVden İstanbul için yarışan iki adaya, Sayın Binali Yıldırım (Binali Yıldırım) ve Sayın Ekrem İmamoğluna (Ekrem İmamoğlu) çağrı! Gelin tarafsız, objektif ve adil bir platformda, #TürkiyeninNabzında karşılıklı olarak birlikte özgürce tartışalım.