hakan demir (@suyorumcusu )

hakan demir

Bio BirGün gazetesi dijital yayınlar. instagram.com/hakankenandemir
hakankenandemir@birgun.net

Location Kurtarılmış Bölge
Tweets 8,9K
Followers 965,8K
Following 621
Account created 27-03-2011 01:15:03
ID 272704840

Android : Kazdağları’nda dolanıyorum. Buraları görünce madenle inşaatla falan para kazanmayı düşünen insanın ne bu memlekete ne de hayata dair muhabbet beslediği tek bir şey olamaz yemin ediyorum

  • Start Video

Android : Tarkovsky, "doğaya ilgisizlik bir suçtur, her şeyden de önemlisi aptallıktır, çünkü doğa bize her zaman hakikat hissi verir," der.

  • Start Video

Twitter Web Client : Dünyanın en zengin yüzde 1'lik kesimi, küresel servetin %82'sine sahip. Bundan daha mantık dışı, küstahça, zalimlik dolu ne olabilir. Leşçi, can alıcı, hadsiz kapitalizm, adı batsın senin gibi sistemin.

Twitter Web Client : Hadi klasiklerden gelsin, şaheser

  • Start Video

Android : Vampirli, ejderhalı, zombili kitapların kişisel gelişim kitaplarından daha çok bu dünyayla bağı, alakası vardır. Ejderhalı kişisel gelişim kitabı mı yazsam bu arada, şimdi aklıma geldi. Hayallerinin peşinden koşan ofis çalışanı ejderha, maaşı kiraya anca yetiyor ama hep pozitif.

Twitter Web Client : Cümleten iyi bayramlar arkadaşlar

  • Start Video

Android : Küçücük çocuk, Kazdağları eteklerinde yaşıyor, yaşadığı bölge talan ediliyor, üzülmüş, derdini anlatmak istiyor, sesini kesiyorsun, terbiyesizlik ediyorsun. Sonra da "günlük tartışmalardan uzağız" diyorsun. Nereye uzaksın, tam göbeğindesin ve o dağları talan edenlerin yanındasın twitter.com/trtcocuk/statu…

  • Start Video

Android : Hadi bas git ait olduğun yere. Hangi merdivenaltı tarikatta, hangi üfürükçü hacı hocanın eteklerini öpüp ihale dileneceksen artık twitter.com/BirGun_Gazetes…

Twitter Web Client : Bu vasat, çalışmadan kazanmaya alışmış, yiyici, düşük zekalı, ihaleci, ömrü boyu kendinden başkasını düşünmemiş, nobran, din tüccarı, cebine girecekten gayrısını umursamayan tipler yol alıp çöplüklerine dönsün diye millet canla başla uğraşıp İstanbul'u kazandırdı... twitter.com/BirGun_Gazetes…

Twitter Web Client : Fröydgilin kedisi orospu oldu diye tüm cümle mahlukat pavyonda mı çalışacak yani

  • Start Video

Twitter Web Client : Kazdağları gibi cennet bir yer var ülkende. Bir altın firması gelip ben burayı darmadağın edeceğim diyor. İnanılmaz vergi indirimleri ve teşvikler sunuyorsun, üç kuruş için toprağını talan ettiriyorsun. Sonra da buna karşı çıkanlara provokatör, hain falan diyorsun. Ne güzel iş.

Twitter Web Client : SOĞAN PATATES PAHALI DİYE ŞİKAYET ETMEYİ BIRAKIN ARTIK! BEKA SORUNUMUZ VAR! yeni jaguarımı gördünüz mü bu arada, sosyal medyada paylaştım. BEKA GİDERSE PAHALILIĞIN NE ÖNEMİ VAR AZICIK ŞÜKRETMEYİ BİLİN! araba var ya yılan yılan, akıyor yolda. BİR LOKMA BİR HIRKA YETER BİZE!

Android : Kaz Dağları gibi bir cennet parçasına çivi çakanın da çakılmasına izin verenin de bu memlekete zerre muhabbeti yoktur. Hatta derin husumeti vardır. İnsan orada gezerken bakmaya kıyamıyor şelalelere, ağaçlara, akan suya.