hakan demir (@suyorumcusu )

hakan demir

Bio BirGün gazetesi dijital yayınlar. instagram.com/hakankenandemir
hakankenandemir@birgun.net

Location Kurtarılmış Bölge
Tweets 9,1K
Followers 970,7K
Following 624
Account created 27-03-2011 01:15:03
ID 272704840

Android : Biz bu oyunu bozarız diyenlerin, kendinden başkasını da sevebilenlerin, kedinin köpeğin ağacın doğanın kıymetini bilenlerin, kıyıda köşede kalmış renkleri de görmek isteyenlerin gazetesi
BirGün Gazetesi

Android : Üçgen kulaklı pofuduk huzur jeneratörlerim. Bir kara şovalye prens ve bir kraliçeler prensesi

  • Start Video

Android : Yılda üç dört kere sallanan, çok büyük bir depremin kesin beklendiği, plansız yapılaşmanın hakim olduğu bir kentte tabii ki paramızı deprem önlemlerine değil de var olan doğal boğaza paralel yapay bir kanal fantazisine gömmeliyiz. Arapça bilenler tercüme edebilir.

Twitter Web App :

  • Start Video

Twitter Web App : "Türkiye'yi ancak 30 yaşından büyük evlenmemiş vatandaşlarının sayısı artarsa yenebiliriz. Onların karşısında başka şansımız yok, evlenince çok güçlü oluyorlar." - İngiltere Başbakanı Winston Churchill'in Kraliçe II. Elizabeth'e gönderdiği mektuptan, 1954.

Twitter Web App : Kediye köpeğe sahip çıkmayı unutmuyorsunuz değil mi bu soğukta. Yemek olsun, su vermek olsun, ne bileyim sokağa bir kutu koymak olsun. Yüzlerine bakınca bile sevinip heyecanlanıyor bu çocuklar. Bir kediyi, bir köpeği sevindirmenin hazzından mahrum bırakmayın hem kendinizi de.

Android : "üzme kendini bu kadar
sana umudu öğretmeyenlerin suçu mu var
bak yeryüzü ne kadar geniş
ne kadar dar"

Arkadaş Zekai Özger'in şiirleri öyle güzel ki. 'Gezgin' şiirini okusanıza müsait olunca.

Twitter Web App : Kanal İstanbul'u Edirne'den başlayıp tüm illerden geçerek Kars'a çıkacak şekilde güncellesek süper olmaz mı ya. Arap girişimciler alır komple etrafındaki arsaları, ekonomi uçar. Hem de bir ucundan diğerine kayıkla geçilebilen tek ülke oluruz, Avrupa da kıskanır.

Twitter Web App : Hatırlatma

  • Start Video

Twitter Web App : Eğitim, sağlık hizmetlerinin parasız olması, öğrencilere ucuz bir hayat sağlanması, çalışanların sosyal haklarının geliştirilmesi gibi taleplerle alay eden tipler türedi bir de. Kapitalizmin iki dizi bir filmle zombi haline getirebildiği, kendini çok zeki sanan aşırı sığ tipler.

Android : Batık şirketleri kurtarmak için milyarlar yağdıran, kodamanların vergi borcu faizlerini tek kalemde silen, rantiyecilerin önüne geçiş garantili yollar köprüler seren bu yağma düzeninin bekçileri, öğrencilere iki öğün ucuz yemeği çok görüyor.

Android : Pembe burunlu ayçiçekler kraliçe prensesi

  • Start Video

Twitter Web App : Geçtiğimiz ay yerli otomobil korkusundan 8, Kanal İstanbul korkusundan 5, Lozan anlaşması bitiyor korkusundan 4 Alman kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Almancada bu duruma backpfeifengesicht deniyor, anlamı da Türkiyedeki her şeyi kıskanıp korkuya kapılarak ölmek

Twitter Web App :

  • Start Video

Android : Cümleten iyi seneler. Yeni yılda herkese ağacı, kediyi, kuşu, çiçeği, rüzgarı, kendini, duygularını, kendinden başkalarını hissedebilecek kadar incelikler dilerim.

Android : ┏━━┓┏━━┓┏━━┓┏━━┓
┗━┓┃┃┏┓┃┗━┓┃┃┏┓┃
┏━┛┃┃┃┃┃┏━┛┃┃┃┃┃
MARX YİNE HAKLI ÇIKACAK
┃┏━┛┃┃┃┃┃┏━┛┃┃┃┃
┃┗━┓┃┗┛┃┃┗━┓┃┗┛┃
┗━━┛┗━━┛┗━━┛┗━━┛

Twitter Web App : Tarantinoesk şiddet ile Kafkaesk kaos arasında sıkıştım
Sıdıka, 1998

  • Start Video