Ziya Selçuk (@ziyaselcuk )

Ziya Selçuk

Bio T.C. Milli Eğitim Bakanı
Tweets 1,1K
Followers 943,6K
Following 252
Account created 18-10-2010 10:33:06
ID 204277565

Android : #PISA2018'de OECD ülkeleri içerisinde her üç alanda da puanlarını artıran üç ülkeden birisi olmamız, başarı yolunda en somut gösterge oldu.
Okullarımız arasındaki başarı farklarını azalttıkça listedeki yerimiz daha da yükselecektir.
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Android : #GüçlüÖğretmenGüçlüGelecek

  • Start Video

Android : Bugün benim için özel bir gün. Geçen yıl yol haritamızı çizdik. Bugün bir yılın sunumu yaptık. Günü özel kılan bir yıl geçmesi değil. Ben eğitime bir hayat verdim. Ve bu bir yıl,hayatım boyunca hayalini kurduğum sistem için adım atıldığının, yürüdüğümüzün, yol aldığımızın kanıtı.

Android : Birlikte Bir Yıl programımızı sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayında takip edebilirsiniz.

⏰ 11.00

#BirlikteBirYıl

#GüçlüÖğretmenGüçlüGelecek

Android : Özel sporcularımız Portekizden başarılarla dönüyor.

Dünya Down Sendromlular Judo Şampiyonası’nda ilk kez ülkemize altın madalyayı getiren Talha Ahmet Erdem, 2. olan Doğukan Coşar ve Basketbol Şampiyonasında Dünya 3.sü olan sporcularımızı kutluyorum.

Gururumuzsunuz...

Android : 3. Uluslararası Öğretmen Eğitimi ve Akreditasyon Kongresi Ankarada yapıldı.

Bakan Selçuk: Öğretmenle ilgili tahrif edilmiş bir alanı yeniden tarif etme ihtiyacımız var. Temel kavramlarımızı yeniden sorgulamaya, yeniden anlamaya ihtiyacımız var.

Haber👉🏻bit.ly/33xNX1F

Android : Güzel bir cumartesi günü olsun hepinize🍁

Kafamızda deli sorular:

Derginin ismi nerden çıktı? 🤨

“ya da”nın arkasındaki felsefe nedir? 🤔

Bakanımız Sn. Ziya Selçuk hepsini sizler için yanıtladı. 🤗

youtu.be/e_vhOAkvl1Q

Android : Her ilçeye öğretmen destek noktası açıyoruz.

Bakan Selçuk: Belirtmek istediğimiz şey, Güçlü öğretmen, güçlü gelecek ifadesi. Güçlü bir gelecek hayalimiz varsa desteklenmesi gereken öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizdir. MEB ÖYGM

#Eğitim2023

Haber👉🏻 bit.ly/2DeDWMb

Android : Bugün kadına yönelik şiddete hayır diyoruz, dün öğretmene şiddete hayır dedik, önceki hafta özel gereksinimli çocuklarımıza, bir önceki ay hayvana, ağaca.Öğretmenlerim; çocuklara imla kuralı öğretir gibi, cümle sonuna nokta konur, der gibi öğretelim: Şiddetin her türlüsüne hayır.

Android : Türkiye’nin hangi ilçesindesiniz bilmiyorum. Biz çok yakında, ilçenize Öğretmen Destek Noktası’yla geleceğiz. Orada öğretmenler mesleki gelişim programlarına katılacak ve her ilçede geleceğimiz için, mesleklerinde ilerlemek için çalışacak. Çünkü #güçlüöğretmengüçlügelecek

Android : Sporun birleştirici gücünün galip geldiği, kaybedenin olmadığı Türkiye Öğretmenler Kupası’nda şampiyonlar belli oldu.

Şampiyon takımlara kupalarını Bakan Selçuk verdi.

#GelecekSeninEserin

Haber👉🏻bit.ly/34fApsW

Android : Bakan Selçuk’un Öğretmenler Günü Mesajı

“Hepimizin hayali güçlü bir Türkiye, güçlü bir gelecek. Sevgili meslektaşlarım, hep dedim bir kez daha yineliyorum ki, bir geleceği tesis edebilmek için tek bir şeye ihtiyacımız var. Güçlü öğretmenler...”

Mesaj👉bit.ly/37pBwrQ

Android : Bakan Selçuk ve 81 İl Temsilcisi Öğretmenler, Anıtkabir’de Başöğretmenin Huzurunda

“Yeni nesli, öğrenimin her aşamasında verimli, etkili, başarılı kılmak için süratle gerekli bilgi ve tecrübelerle donatma bilincindeyiz.”

Haber👉 bit.ly/2XLqE3k

Android : 81 ilin temsilci öğretmenlerinin adımları ve bir milyon öğretmenin kalp atışlarıyla, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda bir kez daha sesleniyoruz #güçlüöğretmengüçlügelecek

Android : Öğretmenler gününde hediyeden, çiçekten çok daha evla olan bir şey var ki, o da sevgi ve saygıdır. Eğer bir kutlama yapacaksanız, bu hareketin bir parçası olarak, bu ülkenin öğretmenlerinin yanında durarak, siz de #şiddetsıfıröğretmenlerpekiyi diyerek kutlayabilirsiniz.

  • Start Video